26 Mart 2015 Perşembe

2. HAFTA


Günaydın,

Sabah tartıda 66.6 kiloyu görünce hem sevinç hem de hüzün hissettim. 1.8 kilo vermenin sevinci ama 2 kiloya tamamlayamamanın hüznü. Böyledir işte insanoğlu. Ne versen ne yapsan memnun olmaz. 

120 günün 7 gününü hiç fire vermeden geride bıraktıktan sonra biraz daha güvenim geldi kendime lakin akşam rüyamda koca bir dilim çikolatayı pastayı çatal bıçak kullanmadan ellerimle götürdüğümü görmek de aslında pek rahat olmadığımı kanıtladı bana.  

Henüz öğünler arasında değişim yapamadığımızı ve pilav, makarna ile çorbayı listemize ancak 5 kilo verdikten sonra dahil edebileceğimizi tekrar hatırlatmak isterim bu arada...Ben genelde öğünlerde yediğim yiyecekler konusunda kolaya kaçtığım için burada diyet yemek tarifleri verme konusunda çok net değilim. Zaten günlük hayatta tükettiğimiz yemekleri bazı kurallara ( sebzeleri etsiz pişirmek ve 1 kilo sebzeyi 2 yemek kaşığı yağ ile pişirmek) uyarak pişirdiğimiz zaman diyet yemeği oluyor işte. Bir de serde tembellik var. Bu konuda kuzenimin paylaştığı görsel ise cuk diye oturuyor üstüme daha ne diyeyim. 



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder